Nabídka

Na oblečení záleží. To, jak vypadáte a co máte na sobě, ovlivňuje první dojem více jak z poloviny. Oblečením vyjadřujete svou osobnost, společenské postavení, ale i sebeúctu, momentální náladu a spoustu dalšího... Oděv je zcela svobodným veřejným prohlášením svého nositele o něm samotném, o jeho postojích a názorech. Je to vaše vizitka, na kterou okolí pohlédne a podle níž vás zařadí. Pro to, jak na ostatní působíte, je důležité, aby vaše nitro bylo v souladu s vaším vzhledem.

 

NABÍDKA SLUŽEB:

Navržení modelu na míru
Ctím osobnost a individualitu. Má-li klient chuť oblékat jedinečné kousky navržené přímo pro něj v souladu s jeho osobností, nebo si jimi chce jen zpestřit šatník, může využít právě tuto službu. Výroba modelu na zakázku trvá cca 14 dní, cena je stanovena dle náročnosti modelu.

Speciální příležitosti
V případě zájmu navrhuji pro klienta oděv pro speciální příležitosti, např. svatební šaty, společenské šaty na ples...

Kompletní tvorba šatníku (image making)
Jedná se o dlouhodobější spolupráci s klientem, kdy pracuji na změně stylu a stavím základ nového šatníku pro určité příležitosti tak, aby bylo možné oblečení dále vzájemně kombinovat a doplňovat novým. Klientovi doporučím vhodný osobní styl, který zvýrazní jeho osobnost, dle typu i vhodné barvy, co dělat pro zakrytí nedostatků a naopak jak zvýraznit klady.

Nabídka služeb je zejména určena klientům:
• Individualitám, dbajícím o osobní styl a kvalitu.
• Při změně konfekční velikosti, kdy je třeba provést změnu šatníku.
• Při pracovním postupu, kdy je třeba prezentovat společenský postup i vzhledem.
• Při významných událostech, např. svatba.

Cena je stanovena dle celkové náročnosti a množství služeb.